(Chyba) krótki, zwięzły i mam nadzieję, że zrozumiały regulamin, który wszyscy członkowie ładnie przyswoją i będą się stosować.
1. Formularz & Postać
- Nie możesz samodzielnie modyfikować formularza. Po to został z góry narzucony, żeby się go trzymać.
- Zaakceptuj fakt, że nikt nie jest idealny i pozbawiony wszelkich wad.
- Stosuj się do tego, co o sobie napisałeś. Nieśmiałe osoby niech pozostaną nieśmiałe, a wredne dupki wciąż będą wrednymi dupkami.
- Miej tyle postaci, ile dusza zapragnie. Tak długo, jak wszystkie będą aktywne, tak długo nie zamierzam narzekać.
- Nie zabijaj, ani dotkliwie nie rań czyjeś postaci, jeśli nie posiadasz zgody autora.
- Jeśli chcesz coś zmienić, bądź dodać w formularzu- napisz. To nie problem.
2. Opowiadania
- Wasze dzieła powinny być dłuższe, niż 200 słów i zawierać przynajmniej kilka zdań opisowych. Same dialogi nie wystarczą oraz nieprzyjemnie się je czyta.
- Przekleństwa i treści [+18] są jak najbardziej dozwolone, jednak znajcie umiar, a ten drugi przypadek oznaczcie jakoś w tytule opowiadania.
- Pierwsze opowiadanie powinno pojawić się w ciągu 3 dni od dodania postaci na bloga. Następne należy wysyłać przynajmniej raz na dwa tygodnie.
- Nie podejmuj za kogoś ważnych decyzji oraz błagam was bardzo, nie zostawajcie parą po czterech opowiadaniach, dajcie sobie trochę czasu.
3. Pozostałe
- Chat ma służyć do miłego spędzenia czasu, a nie kłótni, zatem wszelkie spory załatwcie między sobą, prywatnie.
- Jeśli nie wykazujesz aktywności, dostajesz ostrzeżenia. Po trzecim ostrzeżeniu twoja postać zostaje wyrzucona.
- Jeśli wiesz, że nie będzie cię przez dłuższy czas napisz do mnie, żeby bezsensu nie oberwać.
- Jest możliwość dostanie autora i samodzielnego wstawiania opowiadań, wystarczy napisać.
- Chętnie posłucham waszych pomysłów dotyczących bloga, więc nie bójcie się napisać, jeśli jakieś posiadacie.
- Bawcie się dobrze i poznawajcie nowych ludzi.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz